Lidka Repetná

svatební koordinátorka

Miluji svatby pro svou neopakovatelnou a slavnostně zvláštní atmosféru,

Miluji tu hromadu emocí, která se v jeden den postupně vystřídá - od strachu a obav, trémy, leckdy slzy, pak pocity štěstí, radosti a někdy i slzy ze smíchu. Pestrá duha emocí prostě k svatbám patří.

Vím, že každá svatba je naprosto jedinečná Když jsem to počítala mám se svatbami zkušenosti přes 30 let. S některými velmi osobní, s některými jako host a s dalšími jako organizátorka či dekoratérka.

Možná i díky povaze, věku a právě zkušenostem již mohu říct, že mě málokterá věc překvapí, rozhodí nebo stresuje. 

Mým heslem je - všechno je řešitelné.

Každá si přejeme svatbu bez komplikací, úplně každá a téměř všem se to povede zažít. Pro ty ostatní situace je tam koordinátorka, aby vás uklidnila, situaci zachránila nebo vyřešila a to vše tak, aby hosté pokud možno nic nezpozorovali.

Stále na sobě pracuji abych opravdu byla ta co vám pomůže a co vás podrží. Na určitou dobu vašeho života se stáváme vlastně skoro (nebo úplně) kamarádkami a je velmi pravděpodobné, že pokud spolu budeme tvořit váš úžasný den - tak během všech těch příprav zažiji i vaše niterné okamžiky - uvidím vás se smát, být nervozní, odevzdanou, pravděpodobně uvidím i slzy, vztek, strach, trému nebo dokonce smutek.To vše se během té doby různě střídá a prolíná a čím víc chcete aby to dopadlo naprosto skvěle tím více emocí vkládáte. Ale i tohle zvládneme - mám za sebou studium psychologie, které mi umožňuje vás opravdu uklidnit.Tak se nebojte.

Mám pravděpodobně věk na to, abych v tu chvíli já i vy cítila určitý mateřský cit, i já vdávala svou milovanou, báječnou a úžasnou dceru. Takže tuším i jak se cítí vaše maminka.

Během let jsem absolvovala kurzy z různých oborů, které při své práci využívám. A tak vám mohu nabídnout nejen velmi kreativní nápady pro dokonalou atmosféru vaší svatby, jsem profesionální koordinátorka nejen svateb ale i tématických párty, mám vizážistický kurz, ovládám akce moderovat stejně jako dekorovat a mým koníčkem je výběr a sestavení hudby přesně tak aby podtrhl jednotlivé okamžiky vaší svatby a hudba řekla i to co by v ten okamžik zaznít mělo.. Nejsilnější mou stránkou je empatie, zachování chladné hlavy a řešení (leckdy i jedinečné) vzniklé situace.A když by ani toto nestačilo, mám původně i zdravotnickou školu takže i toto všechno zvládneme. Miluji tuto práci a vždy mě uvidíte s úsměvem na tváři.

A budu se od srdce snažit aby ten váš velký den byl opravdu jedinečný....